00%
obb-logo
0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Contact

Instagram


Latest publications

Arı Poleni Nedir? Arı Poleninin Mucizevi 7 Etkisi

Arı Poleni Nedir? Arı poleni oluşması için bal arıları kovanlarında.. Devamı

Süzme Bal Nedir? 2023 Süzme Bal Fiyatları

Süzme Bal Nedir? 2023 Süzme Bal Fiyatları  Süzme bal sıvı.. Devamı

kütük ağaç balı

Kütük Balı Kütük balı elde edilirken kovana asla müdahale edilmediği.. Devamı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Yorumlar

Çok Kaliteli ve Doğal Ürünler

Mağazadan değil internet sitesi üzerinden sipariş verdim. Gerçekten çok memnun kaldım. Her şey taptaze paketleme çok iyiydi. Ürünler organik olduğu için piyasaya göre yüksek fiyatlı ama internet veya diğer mağazalara göre çok daha uygun. Ayrıca hediyeniz için çok teşekkürler.

Gamze TANYOLU

Gamze TANYOLU

Ürünler Çok lezzetli ve Çok Taze

Güzel paketleme %100 organik ürünler, güler yüzlü ve anlayışlı çalışan ekip. kesinlikle organik bitlis balını şiddetle tavsiye ediyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra adresim burası en Kısa zaman da tekrar sipariş vereceğim.

Özge Ceren ERAT

Özge Ceren ERAT

Kesinlikle Organik Ürünler

Aldığım ürünlerin organikliği görüntüsünden ve tadından çok belli oluyor. Tüm ürünlerden çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenerek alabileceğiniz bir firma. Hızlı ve özenli kargolama içinde teşekkür ederim. Tekrar sipariş vereceğim.

Pelin BOZOK

Pelin BOZOK

Hakiki Bitlis Balı

Gerçekten Bitlis'te en iyi bal satılan yer diyebilirim. Sattıkları ballar kendi üretimleri olup kaliteli bal satışın tek adresi gerçekten. Emekleriniz için teşekkür ederim.

İlhan GÜLMEZ

İlhan GÜLMEZ

Uygun Fiyat ve Yüksek Kalite

Kaliteli ve piyasadaki diğer firmalara göre daha uygun fiyatlı ürünleri. Yörenin çiçeklerinden elde edilen bal ve diğer arı ürünlerini kullandım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

İbrahim FİDAN

İbrahim FİDAN

Çok Lezzetli Bal Çeşitleri

Bitlis'te bal alınabilecek en iyi yerlerden biri bence. Özellikle kütük balı ve karakovan balı şahane. Kesinlikle tavsiye ederim. Fiyatları bu kaliteli ürünlere göre gayet makul.

Enes ÇİÇEK

Enes ÇİÇEK

1972 de başladığımız tarım faaliyetine 2010 da arıcılık ve balcılık olarak devam etmekteyiz. Bitlisin yüksek yaylalarında ürettiğimiz ballar kendi imalatımız olup hiç bir şekilde sağlığa zararlı kimyasallar içermez.

Ürünlerimiz

İletişim

footer_band
Copyright © Organik Bitlis Balı 2023 Tüm hakları Saklıdır. Tasarım | BWT