00%
obb-logo
0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Contact

Instagram


Latest publications

Arı Poleni Nedir? Arı Poleninin Mucizevi 7 Etkisi

Arı Poleni Nedir? Arı poleni oluşması için bal arıları kovanlarında.. Devamı

Süzme Bal Nedir? 2023 Süzme Bal Fiyatları

Süzme Bal Nedir? 2023 Süzme Bal Fiyatları  Süzme bal sıvı.. Devamı

kütük ağaç balı

Kütük Balı Kütük balı elde edilirken kovana asla müdahale edilmediği.. Devamı

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

image

51

Yıllık Tecrübe

Organik Bitlis Balı
Akbulut Balcılık

1972 de başladığımız tarım faaliyetine 2010 da arıcılık ve balcılık olarak devam etmekteyiz. Bitlisin yüksek yaylalarında ürettiğimiz ballar kendi imalatımız olup hiç bir şekilde sağlığa zararlı kimyasallar içermez.

Zevkle ve meşakatle çıktığımız bu yolda siz bal severlerin hizmetinde olmak bizim en büyük kazancımız.

Balın üretiminde hem arılar hem de bizler çok çalışarak en iyisini yapmayı en büyük amacımız olarak belirledik. Öyle ki bal üretiminde ½ kg ham nektarı toplamak için 900 bin arının bir gün boyunca çalışması gerekir. Toplanan bu nektarın ise ancak bir kısmı bala çevrilebilir. Elde edilen balın miktarı getirilen nektarın şeker konsantresine bağlıdır.

Ürettiğimiz organik ballar tarım bakanlığı izni ve sertifikasıyla siz değerli bal severlerimizin sofralarına ulaştırıyoruz. Her sene eylül ve ekim aylarında başladığımız bal hasadımız yıl boyunca kesintisiz olarak devam eder.

image
01

Denetimli Arıcılık ve Kontrollü Üretim Süreci

Denetimli arıcılık belgesine sahip arıcılarımızla Türk arıcılığına katkı sağlıyoruz. Sofranıza kaynağı belli, hakiki ve saf ham balı 51 yıllık arıcılık deneyimi ve güvencesiyle ulaştırıyoruz.

02

Bitlis Balı Neden Bu Kadar Değerli ve Benzersiz?

Bitlis Yaylaları 2500 ve üzeri rakıma sahiptir. Buradaki bitki örtüsü, çiçek çeşitliliği balımızın aromasını, niteliğini mükemmelleştiren en önemli etkendir.

03

%100 Organik Bitlis Balı Üretiyoruz.

Tüm ürünlerimizi %100 doğal, katkısız, doğadan gelen besin değerini koruyacak şekilde formüle etmekteyiz. Ürünlerimiz Helal, ISO 9000, ISO 22000 belgelerine sahiptir.

Müşterilerimizin Düşünceleri

Ürünlerimizi satın alan ve kullanan müşterilerimizin
düşünceleri bizler için büyük öneme sahiptir.

Çok Kaliteli ve Doğal Ürünler

Mağazadan değil internet sitesi üzerinden sipariş verdim. Gerçekten çok memnun kaldım. Her şey taptaze paketleme çok iyiydi. Ürünler organik olduğu için piyasaya göre yüksek fiyatlı ama internet veya diğer mağazalara göre çok daha uygun. Ayrıca hediyeniz için çok teşekkürler.

Gamze TANYOLU

Gamze TANYOLU

Ürünler Çok lezzetli ve Çok Taze

Güzel paketleme %100 organik ürünler, güler yüzlü ve anlayışlı çalışan ekip. kesinlikle organik bitlis balını şiddetle tavsiye ediyorum. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra adresim burası en Kısa zaman da tekrar sipariş vereceğim.

Özge Ceren ERAT

Özge Ceren ERAT

Kesinlikle Organik Ürünler

Aldığım ürünlerin organikliği görüntüsünden ve tadından çok belli oluyor. Tüm ürünlerden çok memnun kaldım. Kesinlikle güvenerek alabileceğiniz bir firma. Hızlı ve özenli kargolama içinde teşekkür ederim. Tekrar sipariş vereceğim.

Pelin BOZOK

Pelin BOZOK

1972 de başladığımız tarım faaliyetine 2010 da arıcılık ve balcılık olarak devam etmekteyiz. Bitlisin yüksek yaylalarında ürettiğimiz ballar kendi imalatımız olup hiç bir şekilde sağlığa zararlı kimyasallar içermez.

Ürünlerimiz

İletişim

footer_band
Copyright © Organik Bitlis Balı 2023 Tüm hakları Saklıdır. Tasarım | BWT